KOSZYK (0)
Wynajem wózka podnośnikowego Kraków

Przeładunek towaru Cię przerasta? Skorzystaj z pomocy urządzenia, którego nic nie jest w stanie przerosnąć. No może poza sytuacją polityczną w Polsce :) Wózek podnośnikowy nie przeniesie Cię do innej politycznej rzeczywistości, jednak umożliwi Ci sprawne przeniesienie palety z ładunkiem. Dzięki temu z łatwością umieścisz go w miejscu jego przeznaczenia, np. na regale.

Wózek, który mierzy wysoko!

Wózek podnośnikowy wyróżnia się tym, że jest w stanie podnieść palety na duże wysokości, dzięki czemu rozpakowywanie palet na regały staje się dużo szybsze i łatwiejsze. Wśród jego zalet wymienić można również m.in.: niezawodność w działaniu, wydajność pod kątem zużycia energii, kompaktowość, jeśli chodzi o zajmowaną przestrzeń i możliwość rotacji, atrakcyjność ceny, jeśli zdecydujesz się na wynajem wózka podnośnikowego. Kraków to jedno z miast, w którym bez najmniejszych trudności wypożyczysz tego rodzaju sprzęt. Umożliwi Ci to funkcjonująca od przeszło 20 lat małopolska firma Gamadex, która w swojej ofercie oprócz wózków podnośnikowych posiada również inne rodzaje wózków widłowych i magazynowych.

Jak wygląda wynajem wozka podnośnikowego?

Oferujemy wynajem, zarówno na krótki, jak i długi termin. Przed wypożyczeniem nasze sprzęty są gruntownie sprawdzane, dlatego możesz mieć pewność, że do Twoich rąk trafia w 100% sprawne urządzenie. Jeśli chcesz wynająć wózek podnośnikowy, zapraszamy do naszego sklepu w Wadowicach. Od Krakowa dzieli go jedynie 50 km.. Jeśli przed przyjazdem chcesz zadać nam kilka pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznej i mailowej. Skontaktuj się z nami.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI