KOSZYK (0)
Wynajem wózka podnośnikowego – Ruda Śląska

Wózki widłowe to praktyczne wyposażenie dla każdego magazynu oraz większego przedsiębiorstwa. Umożliwiają one szybki transport towaru, bez wysiłku, dzięki czemu doskonale sprawdzają się również w halach produkcyjnych, rozmaitych marek i przedmiotów. Jednakże nawet najbardziej znane firmy w Rudzie Śląskiej nie mogą ustrzec się przed awarią sprzętu. W przypadku uszkodzenia wózka istnieją dwie opcje: zakup nowego (co wiąże się z kosztami i przestojem w pracy) lub szybki wynajem wózka podnośnikowego od Gamadex!

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem wózka widłowego? Przede wszystkim to duża oszczędność zarówno dla firm stawiających pierwsze kroki, jak i „rekinów biznesu”. Dla małych przedsiębiorstw oznacza on brak konieczności zakupu drogiego sprzętu oraz brak potrzeby szukania specjalnego miejsca do przechowywania dodatkowych urządzeń – szczególnie, jeśli nie ma w nim potrzeby korzystania z wózka widłowego non stop. W przypadku wynajmu wózków podnośnikowych, klient jest również zwolniony z wykonywania wszelkich przeglądów, napraw i kontroli – wszystkim tym zajmuje się Gamadex. Również w przypadku awarii wynajętego urządzenia, można szybko uzyskać kolejny wózek widłowy, bez przerywania pracy na długo!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wózków podnośnikowych Gamadex. Działamy na terenie Krakowa oraz okolic – również w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI