KOSZYK (0)
Wynajem wózka podnośnikowego Skawina

Wózki podnośnikowe to szczególny rodzaj wózków widłowych, który umożliwi Ci przeniesienie towaru o bardzo dużych rozmiarach oraz podniesienie go tak, aby trafił na odpowiednią półkę w magazynie. Urządzenie wyróżnia duży zasięg linii pionowej, tj. w górę i w dół. Sprawdzi się zarówno w magazynach i fabrykach, jak i na budowie. Urządzenie ma jednak jedną wadę - jeśli chciałbyś je kupić, musisz się liczyć z wydatkiem rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli nie dysponujesz takimi środkami, rozwiązaniem idealnym dla Ciebie jest wynajem wózka podnośnikowego. Skawina to jedno z miast, które to umożliwia. Jakie są zalety wypożyczenia tego rodzaju sprzętu? Oto 3 z nich:

  • uwalniasz kapitał: zamiast inwestować kilkadziesiąt tysięcy w urządzenie, postaw na wynajem wózka podnośnikowego - z takiej opcji najchętniej korzystają przedsiębiorstwa, które zaczynają funkcjonować na rynku, a także te, które znajdują się w mniejszym lub większym kryzysie finansowym.
     
  • wypożyczasz wtedy, kiedy potrzebujesz: dzięki temu ograniczasz okres, kiedy urządzenie stoi i zbiera kurz. Co więcej, możesz wynająć wózek podnośnikowy na dowolny okres, zarówno na kilka dni, jak i kilka lat.
     
  • nie martwisz się serwisem: w sytuacji zaistnienia awarii, wystarczy, że oddasz sprzęt do serwisu firmy, która wynajęła Ci wózek podnośnikowy. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy ubytek powstał z Twoje winy.

Jeśli chcesz wynająć wózek podnośnikowy w Skawinie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Dzięki temu, że posiadamy specjalistyczny transport, jesteśmy w stanie szybko dostarczyć maszynę pod wskazany przez Ciebie adres. Skontaktuj się z nami!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI