KOSZYK (0)
Wynajem wózka podnośnikowego Starachowice

Potrzebujesz przeładować lub po prostu przenieść towar z jednego miejsca na drugie? Brzmi prosto, ale nie zawsze takie się okazuje w rzeczywistości. Jeśli mamy do czynienia z towarem lekkim, bez problemu damy sobie z nim radę ręcznie. Ale po co się nadwyrężać? Nawet drobne elementy podnoszone jedne za drugimi mogą powodować przeciążenie zdrowotne nawet u pozornie sprawnego człowieka. Nie wspominając już o tych większych gabarytowo, czy cięższych wagowo. 

 

Wynajmij zamiast kupować

Niezależnie czy mowa tu o przenoszeniu towaru firmowego, czy prywatnego, jeśli nie masz w zamiarze korzystać z wózka widłowego regularnie, nie ma to zatem większego sensu, aby go kupować. Wynajem sprawdzi się w tym przypadku idealnie, a Ty zaoszczędzisz pieniądze oraz zbędne nerwy wiążące się z nieużywanym sprzętem. Starachowice to jedno z miast, w którym znajdziesz taką ofertę. Firma Gadamex oferuje wózki widłowe najwyższej jakości w przystępnej cenie, również na wynajem właśnie.

 

Na czym polega wynajem wózka widłowego?

Nasza oferta wynajmu jest w pełni dostosowana do Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o termin i długość trwania wynajmu. Zawsze przed wypożyczeniem nasze sprzęty przechodzą szczegółowe sprawdzanie tak, abyś mógł spokojnie korzystać z w pełni sprawnego sprzętu. Zainteresowany? Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Starachowicach, kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 
NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI