KOSZYK (0)
Wynajem wózka podnośnikowego – Tychy

W wyposażeniu każdego magazynu nie może zabraknąć wózków podnośnikowych. Niezależnie, co jest w nim przetrzymywane, przenoszenie towarów ręczne jest ciężkie i niepraktyczne – może szkodzić zdrowiu pracowników, a nawet doprowadzić do wypadku. Wózki widłowe i magazynowe ułatwiają pracę w magazynach i halach produkcyjnych oraz znacznie przyśpieszają wszelkie zlecenia. Profesjonalne urządzenia to również gwarancja wszelkiego bezpieczeństwa. Niestety, nie każda firma w Tychach jest w stanie od tak zakupić taki pojazd – często jest on również potrzebny jedynie na krótki czas. W takich sytuacjach warto przemyśleć skorzystanie z pewnej usługi firmy Gamadex - wynajmu wózka podnośnikowego!

Wynajem wózków to jedna z wielu usług, które oferuje Gamadex. Jest ona niezwykle atrakcyjna i każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ w ofercie wynajmu znajdują się różnorodne modele wózków magazynowych i widłowych – m.in. wózki do beczek, paletowe i masztowe, elektryczne. Wszystkie urządzenia są od razu gotowe do pracy, w pełni sprawne i poddawane regularnym kontrolom a w przypadku awarii – szybko wymieniane na nowe!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Gamadex – zarówno w kwestii wynajmu wózków podnośnikowych, jak i innych. Osoby zainteresowane naszymi usługami zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na pytania i przedstawimy warunki współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI