KOSZYK (0)

Wynajem wózków magazynowych

Wózki magazynowe należą do niezbędnego wyposażenia każdego magazynu. Niezależnie od tego, jakie towary przetrzymywane są na hali i jaki jest okres ich magazynowania, obecność sprzętów takich jak wózki magazynowe jest konieczna, aby móc właściwie nimi zarządzać. Sprzęty te skonstruowane są tak, aby maksymalnie ułatwiać pracę osobom odpowiedzialnym za zasoby magazynu, a jednocześnie gwarantować pełne bezpieczeństwo zarówno samym towarom, jak i pracownikom.

Podmioty, które chcą zaopatrzyć się w takie sprzęty, mogą rozważyć zakup lub wynajem wózków magazynowych. Ta druga opcja jest korzystna zwłaszcza dla takich firm, które potrzebują rozwiązań doraźnych bądź dysponują ograniczonym budżetem.
 

Wózki magazynowe wynajem

Kto może skorzystać z wynajmu wózków magazynowych?

  • firmy, które dopiero rozpoczynają działalność i wstrzymują się z zakupem własnego sprzętu ze względów finansowych bądź organizacyjnych,
  • firmy, które potrzebują dodatkowego sprzętu (np. przy większym sezonowo lub jednorazowo natężeniu pracy),
  • podmioty, które oddały własne sprzęty do naprawy/konserwacji i potrzebują tymczasowych urządzeń zastępczych.

Wynajem wózków widłowych to jedna z usług, które oferuje Gamadex. Do dyspozycji klientów mamy różnorodne wózki magazynowe – paletowe i masztowe, wózki do beczek, wózki elektryczne i wiele innych. Nasze sprzęty są w pełni sprawne i poddawane regularnej konserwacji. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą chętnie przedstawimy cennik i warunki współpracy.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI