KOSZYK (0)

Wynajem wózków widłowych

Wózki widłowe można kupić lub wynająć. Niekiedy to drugie rozwiązanie jest znacznie bardziej wskazane ze względu na sytuację, w której aktualnie znalazła się firma. Warto wtedy zgłosić się do nas i skorzystać z naszej oferty.

Wynajem wózków widłowych

W jakich sytuacjach może się przydać usługa wynajmu wózków widłowych?

  • Niekiedy zasoby magazynu chwilowo znacznie się powiększają, więc potrzebna jest większa ilość sprzętów, aby móc właściwie zarządzać towarami.
  • Może też dojść do awarii maszyn, które posiada firma i w związku z tym konieczne jest tymczasowe zastąpienie ich sprzętami wynajętymi – na czas naprawy własnych.
  • Może też zdarzyć się tak, że firma chwilowo nie ma funduszy na zakup urządzeń magazynowych na swoje potrzeby. Rozwiązaniem doraźnym może być wtedy wynajem wózków widłowych.

Wózki widłowe – wynajem

Zachęcamy do skorzystania z wózków widłowych, które oferujemy na wynajem. Wszystkie nasze sprzęty są w pełni sprawne, działają bezpiecznie i doskonale pełnią swoje role. Każde urządzenie oddawane na wynajem jest wcześniej precyzyjnie sprawdzane i poddane rutynowej konserwacji, tak aby klient mógł korzystać z niego w bezpieczny sposób i w pełni wykorzystywać jego potencjał. Swoją ofertę kierujemy do osób zarządzających przechowalniami i halami magazynowymi, a także magazynami w hurtowniach i sklepach, w fabrykach i zakładach produkcyjnych oraz w innych obiektach.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów oferty – informacji na temat dostępnych sprzętów oraz cen wynajmu.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI