KOSZYK (0)
Wynajem wózków widłowych magazynowych Andrychów

Szukasz w okolicach Andrychowa firmy oferującej wynajem wózków widłowych i innych sprzętów magazynowych? U nas znajdziesz szeroką ofertę urządzeń niezbędnych w każdym magazynie. Pomożemy Ci dobrać sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania. Poznaj szczegóły!

Wynajem wózków widłowych – kiedy opłaca się bardziej niż kupno?

Właściciele i zarządcy firm i instytucji korzystających z wózków widłowych wielokrotnie stają przed dylematami inwestycyjnymi. Jeden z nich z pewnością dotyczy zakupu sprzętów magazynowych. Czy posiadany tabor spełnia zapotrzebowanie firmy? A może przydałyby się kolejne wózki widłowe, aby przyspieszyć i usprawnić pracę magazynu? Jednakże zakup wózka to spory wydatek, a jego utrzymanie także kosztuje – naprawy, przeglądy, badania techniczne... nic nie jest za darmo. Jeśli budżet firmy jest ograniczony, można skorzystać z innej opcji: wynajmu wózków widłowych.

Kiedy taka opcja jest najbardziej wskazana?

  • Przy sezonowym większym zapotrzebowaniu na sprzęty magazynowe – w wielu firmach intensywność prac zmienia się sezonowo, np. wraz z nadejściem wakacji, świąt Bożego Narodzenia itd. Firmy zatrudniają wtedy więcej pracowników i potrzebują większej ilości sprzętów do zarządzania towarem. Opcja wynajmu wózków magazynowych opłaca się bardziej niż zakup, ponieważ w innym wypadku nieużywane wózki stałyby bezużytecznie przez pozostałą część roku.

  • Na początkowym etapie działania firmy. Wtedy dokonując inwestycji liczy się każdy grosz. Zakup wózków zanim jeszcze firma zaczyna naprawdę na siebie zarabiać jest ogromnym wyzwaniem dla budżetu. Wynajem jednak obciąża znacznie mniej i można z tej opcji korzystać do momentu, aż firma "złapie wiatr w żagle".

  • W przypadku awarii sprzętu firmowego. Gdy szybko potrzeba wózków widłowych w zastępstwie tych tymczasowo niezdatnych do użytku, opcja wynajmu to strzał w dziesiątkę. Nie generuje wysokich kosztów, a pozwala utrzymać tempo pracy firmy na niezmiennym poziomie.

Jeśli interesuje Cię wynajem wózków magazynowych, skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Sprzęty, które mamy do dyspozycji, możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej lub na własne oczy, odwiedzając siedzibę naszej firmy. Serdecznie zapraszamy i liczymy na udaną, satysfakcjonującą współpracę!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI