KOSZYK (0)
Wynajem wózków widłowych magazynowych Chrzanów

Prace magazynowe należą do stosunkowo niebezpiecznych, zwłaszcza gdy ma się do czynienia z towarami o dużej wadze i dużych gabarytach. Dlatego w halach magazynowych obowiązują przepisy BHP, których przestrzeganie może uchronić przed wypadkami i innymi zagrożeniami.

Poza stosowaniem się do określonych zasad bezpieczeństwa, należy też korzystać w wysokiej jakości sprzętów, które działają bezawaryjnie i w żaden sposób nie grożą ani towarom, ani pracownikom magazynu. Procedury dotyczące kwestii technicznych są dość rygorystyczne. Jeśli np. chodzi o wózki widłowe, podlegają one dozorowi technicznemu i muszą przechodzić badania raz w roku. Ponadto wszystkie naprawy i przeglądy muszą być rejestrowane, tak aby historia pojazdu była znana i dostępna zarówno dla właściciela, jak i dla osób dokonujących kontroli.

Dotyczy to zarówno wózków magazynowych będących w posiadaniu firmy, jak i tych oferowanych na wynajem krótko- i długoterminowy. Każdy sprzęt musi być oficjalnie dopuszczony do użytkowania i mieć aktualną decyzję Urzędu Dozoru Technicznego, aby jego wykorzystywanie było legalne i – przede wszystkim – bezpieczne dla ludzi oraz ładunków w magazynie.

Chrzanów – sprawdź ofertę wózków widłowych na wynajem

Niekiedy wynajem wózków magazynowych jest opcją bardziej opłacalną lub z innych względów wskazaną niż zakup sprzętów na własność. Kiedy firma potrzebuje sprzętu zastępczego, dodatkowego sprzętu na czas zwiększonej aktywności prac magazynowych czy też dysponuje ograniczonym budżetem, można wynająć dobrej jakości pojazdy, które doskonale się sprawdzą.

Jeśli szukasz wózków widłowych, które będą działały:

  • sprawnie,

  • bezpiecznie,

  • bezawaryjnie,

skontaktuj się z nami. Naszą ofertę kierujemy do klientów z Chrzanowa i okolic. Wszystkie nasze sprzęty mają aktualne badania techniczne i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas pracy na magazynie. Dysponujemy wózkami o różnych parametrach: maksymalny udźwig, wysokość podnoszenia, rozstaw wideł, rodzaj silnika. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą – nasze sprzęty można obejrzeć na naszej stronie internetowej lub odwiedzając naszą siedzibę. Masz pytania? Dzwoń lub pisz. Udzielimy Ci wszystkich informacji, których potrzebujesz i pomożemy wybrać odpowiednie urządzenie na potrzeby Twojego obiektu. Zapraszamy do współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI