KOSZYK (0)
Wynajem wózków widłowych magazynowych Gorlice

Chcąc zaopatrzyć swoją firmę w dobrej jakości wózki widłowe, można skorzystać z dwóch opcji:

  • zakup wózków,

  • wynajem wózków.

Która z nich jest bardziej korzystna? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ będzie ona zależała od potrzeb, oczekiwań i możliwości danej firmy.

Jeśli chodzi o zakup sprzętów magazynowych, decydują się na to głównie firmy dysponujące dużym budżetem i realizujące regularne zlecenia, bez obaw o ich natężenie w przyszłości. W takiej sytuacji kupienie sprzętów na własność jest po prostu inwestycją w firmę, która z pewnością zwróci się z upływem czasu.

Wynajem wózków widłowych rozważają natomiast firmy, które dopiero się rozwijają (początkowa faza działalności) lub mają nieregularne zlecenia i w związku z tym sprzęty magazynowe są im potrzebne z różnym natężeniem. Okresowy wynajem wózków jest dla nich opcją znacznie wygodniejszą, tańszą i bardziej elastyczną.

Na wynajem wózków magazynowych decydują się także firmy, które dysponują własnym sprzętem, jednak:

  • uległ on awarii i trzeba czekać na jego naprawę, remont, renowację,

  • okazuje się niewystarczający do realizacji aktualnych zleceń – np. z związku z wyższym sezonowym natężeniem pracy,

  • właściciel firmy rozważa zakup kolejnych sprzętów i chce wypróbować wózki pochodzące od różnych producentów, aby podjąć lepszą decyzję inwestycyjną.

Gorlice – niezawodne wózki widłowe na wynajem

Niezależnie od tego, jakie są Twoje motywy, warto, abyś rozważył ofertę Gamadex w zakresie wynajmu wózków widłowych. Nasze usługi oferujemy na terenie województwa małopolskiego, w tym także w Gorlicach. Jeśli chcesz wynająć wózki na dłuższy lub krótszy okres, skontaktuj się z nami i zapoznaj z naszą ofertą. Znajdziesz u nas sprzęty znanych i cenionych producentów, np. Toyota, Nissan, Komatsu, Climax, Linde, Manitou. Z pewnością kojarzysz te marki i wiesz, jak wiele mogą przynieść korzyści firmie, które zdecyduje się na zakup tych sprzętów. My ze swojej strony gwarantujemy natomiast, że dostępne u nas urządzenia są w dobrym stanie technicznym i doskonale sprawdzą się w magazynach, marketach, hurtowniach itd., umożliwiając wydajną i bezpieczną pracę operatorom i pozostałym pracownikom. Serdecznie zapraszamy do kontaktu klientów z Gorlic i okolic oraz liczymy na udaną, długotrwałą współpracę!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI