KOSZYK (0)
Wynajem wózków widłowych magazynowych Nowy Targ

Prace magazynowe wiążą się z ogromną odpowiedzialnością, którą można tu rozumieć na dwa sposoby:

  • odpowiedzialność za towary powierzone do magazynowania,

  • odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Żeby zapewnić bezpieczeństwo zarówno ludziom, jak i rzeczom, należy dysponować odpowiednimi warunkami BHP oraz dobrze dobranymi, w pełni sprawnymi urządzeniami magazynowymi: wózkami widłowymi, paleciakami itd. Można je kupić lub wynająć. Dziś chcielibyśmy zachęcić przedsiębiorców z Nowego Targu do tej drugiej opcji. Nasza firma oferuje wynajem wózków widłowych, które z pewnością spełnią oczekiwania przedstawicieli branży magazynowej.

Wózki magazynowe – dlaczego ich wynajem się opłaca?

Wynajem wózków magazynowych to alternatywa dla ich zakupu. Jest to opcja, która może się okazać bardzo trafna dla małych firm lub firm, które dopiero się rozwijają i muszą dokonywać inwestycji stopniowo. Jest to też możliwość skierowana do tych podmiotów, które potrzebują wózków widłowych w efekcie nagłych zdarzeń losowych – np. kiedy ich własne sprzęty uległy awarii, lub gdy prace magazynowe muszą przez pewien czas przebiegać z większą intensywnością i niezbędne jest dodatkowe wyposażenie oraz personel.

Wynajem wózków widłowych to opcja opłacalna, ponieważ:

  • ceny usługi są atrakcyjne,

  • unika się kosztów związanych z eksploatacją wózków (a trzeba je ponosić, gdy jest się właścicielem urządzenia),

  • są to sprzęty doskonale przygotowane do pracy, sprawne i funkcjonalne,

  • oferta jest bardzo szeroka – można u nas wypożyczyć wózki o różnych parametrach, dostosowane do specyfiki pracy różnych obiektów,

  • z usługi można skorzystać niezależnie od lokalizacji firmy – Gamadex dostarcza wózki na terenie całego województwa mazowieckiego, wobec czego firmy z Nowego Targu i okolic są jak najbardziej mile widziane.

Jeśli chcesz wynająć u nas wózki widłowe, zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Nasze sprzęty możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej, zapoznać się z parametrami i zdjęciami, a dodatkowe szczegóły uzyskać telefonicznie i mailowo. Potrzebujesz porady dotyczącej wyboru wózków na wynajem? Nie ma problemu – chętnie Ci w tym pomożemy, a nasza fachowa wiedza z pewnością okaże się bardzo cenna i pomocna. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Gamadex!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI