KOSZYK (0)
Wynajem wózków widłowych magazynowych Oświęcim

Aby prace magazynowe przebiegały w sposób bezpieczny i sprawny, należy nie tylko zatrudnić zmotywowanych i zaradnych pracowników oraz zapewnić im profesjonalne zarządzanie, ale także udostępnić im odpowiednie sprzęty – narzędzia ich pracy. Podstawowym sprzętem na magazynie jest wózek widłowy, z pomocą którego można ustawiać towary, przewozić je, zmieniać ich położenie, dokonywać załadunku i rozładunku.

Wózki magazynowe można:

  • kupić,

  • wynająć,

a każda z tych opcji ma swoje niezaprzeczalne zalety. Kupując te sprzęty na własność, można nimi dowolnie dysponować przez nieokreślony czas. Są one majątkiem firmowym. To właściciel ponosi za nie odpowiedzialność, co oczywiście ma swoje dobre i złe strony. Wynajem wózków widłowych jest natomiast opcją wygodną pod względem finansowym. Nie trzeba opłacać sprzętu, jedynie okres dzierżawy. Za usuwanie awarii sprzętów czy też kontrole techniczne odpowiedzialny jest wciąż właściciel, a nie najemca. To rozwiązanie komfortowe i stwarzające znacznie mniej komplikacji.

Na wynajem wózków magazynowych decydują się często firmy, które dysponują małym budżetem lub potrzebują sprzętu jedynie tymczasowo. Może się zdarzyć, że ich własne wózki ulegną awarii lub zbliża się wyjątkowo intensywny okres prac magazynowych, w związku z czym zapotrzebowanie na sprzęt zwiększa się. Wynajem w takim przypadku będzie strzałem w dziesiątkę.

Wynajmij wózki widłowe w Oświęcimiu

Nasze usługi – związane zarówno ze sprzedażą, jak i wynajmem wózków widłowych – oferujemy na terenie całego województwa małopolskiego, w tym również w Oświęcimiu. Podjąć z nami współpracę mogą zarówno duże, jak i niewielkie firmy. Sprzęt dostosujemy do ich potrzeb i oczekiwań. Wystarczy przedstawić nam swoje zapotrzebowanie, a z pewnością znajdziemy produkty, które okażą się doskonałym rozwiązaniem.

Nasze wózki magazynowe sprawdzą się zarówno w dużych magazynach w obiektach wielkopowierzchniowych, jak i w magazynach o niedużej powierzchni, np. w sklepach czy hurtowniach. Dysponujemy sprzętem o różnych parametrach i różnym stopniu eksploatacji, co przekłada się na cenę wynajmu poszczególnych urządzeń. Szczegóły znaleźć można na naszej stronie internetowej. Chętnie przedstawimy więcej informacji telefonicznie lub mailowo – zapraszamy do kontaktu!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI