KOSZYK (0)
Resurs wózka widłowego Kraków

Szukasz wykwalifikowanych specjalistów, którzy oceniają resurs wózka widłowego? Kraków to miasto, w obrębie którego prowadzisz poszukiwania? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: firma Gamadex zajmuje się profesjonalnym badaniem zdolności użytkowej urządzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami. W ofercie m.in.:

- resurs wózka widłowego Linde,

- resurs wózka widłowego Mitsubishi,

- resurs wózka widłowego Toyota,

- resurs wózka widłowego Nissan.

Wśród obsługiwanych marek znajdują się również Komatsu, Manitou, Goodsense, Doosan, Pramac, Cllimax i BT.

 

Resurs wózka widłowego - co to takiego?

Resurs to nic innego jak określenie stanu technicznego urządzenia w oparciu o liczbę cykli pracy i stanu obciążenia urządzeń transportu bliskiego, w tym wózków widłowych. W określeniu resursu bierze się pod uwagę okres, w jakim urządzenie będzie użytkowane, a także warunki temu towarzyszące. Wszystkie te kwestie są uwzględniane w dokumentacji, która zostaje następnie złożona w odpowiedniej jednostce Urzędu Dozoru Technicznego lub Transportowego Dozoru Technicznego. Osoby, które zajmują się resursem wózków widłowych powinny być osobami kompetentnymi, co oznacza, że powinny posiadać wiedzę na temat projektowania i budowy tego rodzaju urządzeń, a także wiedzę i umiejętności niezbędne do przeprowadzenia przeglądu.

Resurs wózka widłowego w Krakowie

Od efektów badania stanu technicznego wózka widłowego wiele zależy - np. to, jak często będziesz musiał przeprowadzić jego remont. Resurs wózka widłowego ustalony przez wykwalifikowanego specjalistę może Cię zatem uchronić przed kosztami związanymi z koniecznością przeprowadzania częstszych renowacji. Gdzie znaleźć takich specjalistów w Krakowie? Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Gamadex, która mieści się w Wadowicach. Ich doświadczenie i wiedza dają Ci pewność, że stan techniczny wózka widłowego zostanie oszacowany precyzyjnie i zgodnie z rzeczywistym stanem rzeczy. Jeśli masz jakieś pytania, śmiało kontaktuj się z nami.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI