KOSZYK (0)

O NAS

Firma "Gamadex" istnieje na rynku od 1998 r. To przede wszystkim firma rodzinna, rozpoznawana na rynku polskim i zagranicznym. Zbudowana dzięki pasji ludzi zaangażowanych w branże wózkową. Nastawiona na indywidualne potrzeby każdego klienta, służymy fachową poradą w wyborze odpowiedniego wózka, jego finansowaniem w postaci leasingu oraz doświadczonym serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.

Jesteśmy importerem wózków podnośnikowych produkcji japońskiej : Toyota , Komatsu , Mitsubishi , Nissan. Oferujemy również wózki spalinowe marki Linde, Hangcha, Goodsense oraz innych producentów na życzenie klienta.

W naszej ofercie sporadycznie znajdują się również polskie używane wózki podnośnikowe Rak , GPW.

Nasza wieloletnia współpraca z belgijską firmą TVH o światowym zasięgu, pozwoliła wzbogacić naszą ofertę o wózki paletowe elektryczne Climax. Jesteśmy wyłącznym dealerem w Polsce marki Climax. Oferujemy modele nowych wózków paletowych i masztowych elektrycznych w przedziale udźwigów 1000-1600 kg z masztem typu Duplex oraz Triplex. Więcej informacji na stronie www.climax-polska.pl

Oferujemy również wózki magazynowe produkcji szwedzkiej BT, które spełniają najwyższe wymogi bezpiecznej i profesjonalnej obsługi. Ponad 70 letnie doswiadczenie producenta pozwoliło na dopracowanie swoich produktów, które cechuje wysoki standard jakości, niezawodność oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Doświadczenie oraz jakość sprzedanych wózków powoduje, że znajdujemy się w czołówce polskich firm zajmujących się tą branżą.

Nasz cel:
Pomóc rozwiązać Państwa problemy w zakresie zakupu, eksploatacji, zamiany czy wynajmu wózków podnośnikowych.
  • dlatego - proponujemy sprzęt , który sprosta Państwa wymaganiom i potrzebom
  • dlatego - proponujemy sprzęt za atrakcyjną cenę oraz pomagamy sfinansować zakup
  • dlatego - przyjmujemy w rozliczeniu dotychczas używany wózek podnośnikowy
  • dlatego - nasza gwarancja obejmuje sprzęt nowy i używany
  • dlatego - zakupiony lub wynajęty wózek przywozimy naszym specjalistycznym transportem
  • dlatego - dostarczamy wózek zastępczy na czas naprawy
  • dlatego - nasz serwis rozwiąże Państwa problem w przeciągu 48 godzin
NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI