KOSZYK (0)
Sztaplarka wózek terenowy Chrzanów

Sztaplarka, czyli wózek widłowy, to sprzęt, który jest niezbędny w każdym magazynie, supermarkecie, markecie budowlanym czy hurtowni. Tego rodzaju pojazdów używa się do zarządzania towarem w dużych ilościach. Parametry sztaplarek należy dobierać do charakteru towaru, jego ciężaru i ilości, a także do rozmiarów i zapotrzebowania samego magazynu. Wózek terenowy pełni podobne role, choć dodatkowo umożliwia transport towarów na nieduże odległości, np. pomiędzy halami czy budynkami w jednym kompleksie magazynowym. Zarówno wózki terenowe, jak i sztaplarki możesz kupić u nas – poznaj naszą ofertę!

Gamadex – kup u nas sztaplarkę lub wózek terenowy

Dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z nami? Oto najważniejsze powody:

  • poza sprzedażą wózków oferujemy także ich serwis, naprawy, konserwacje,

  • możesz u nas kupić lub wypożyczyć sprzęt dobrej jakości,

  • posiadamy w asortymencie produkty najlepszych, cenionych na całym świecie marek,

  • ceny naszych sprzętów są bardzo atrakcyjne,

  • posiadamy pojazdy nowe i używane, dzięki czemu możesz dostosować wybór do swoich potrzeb i możliwości,

  • nasze sztaplarki i wózki terenowe są w pełni sprawne i mają wszystkie aktualne badania i niezbędne pozwolenia,

  • swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców z Chrzanowa, ale także z innych miejscowości w województwie małopolskim.

Sprzęty magazynowe dostępne w Chrzanowie – poznaj ofertę

Sprzęty magazynowe, które można u nas kupić lub wypożyczyć, działają niezawodnie. W razie jakiejkolwiek awarii lub konieczności wymiany części eksploatacyjnych, oferujemy serwis gwarancyjny (jak i pogwarancyjny). W zależności od rodzaju usterki, możliwe jest przewiezienie do nas sprzętu lub naprawa na miejscu. W takiej sytuacji jest możliwość skorzystania z urządzeń zastępczych, aby nie opóźniać pracy magazynu.

Nasza ofertę można poznać, przeglądając zasoby naszej strony. Znajdziesz tu sztaplarki, wózki terenowe oraz inne pojazdy magazynowe renomowanych producentów. Każdy z produktów jest opisany za pomocą parametrów technicznych, dzięki którym możesz zdecydować, która propozycja najlepiej spełni Twoje potrzeby. Dodatkowe wątpliwości rozwiejemy podczas rozmowy telefonicznej lub kontaktu mailowego. Możesz liczyć na naszą wiedzę i porady - zapraszamy serdecznie do współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI