KOSZYK (0)
Sztaplarka wózek terenowy Tarnów

Każdy przedsiębiorca chce, aby praca w jego firmie przebiegała sprawnie i wydajnie. Aby osiągnąć ten cel, niezbędne jest poczynienie pewnych inwestycji, które zależne są od tego, w jakiej branży się działa. W przypadku branży magazynowej należy zainwestować w dobrej jakości sprzęty umożliwiające właściwe zarządzanie towarami, które są przechowywane w halach magazynowych. Do takich sprzętów należą między innymi:

  • Sztaplarka – powszechnie znana jako wózek widłowy; jest to urządzenie służące w głównej mierze do ustawiania towarów w magazynie w sztaple, czyli w układ wielu warstw. Jak dotychczas nie opracowano bardziej wydajnej metody wykorzystywania przestrzeni magazynowej niż właśnie ustawianie jednych towarów na drugich. Aby było to możliwe, potrzebny jest sprzęt, który będzie mógł jednocześnie unosić, jak i przewozić na nieduże odległości określony towar umieszczony na paletach, w kartonach lub w innej formie opakowania. Sztaplarka w tym zadaniu sprawdza się doskonale.

  • Wózek terenowy – czyli pojazd przeznaczony do przewożenia towarów na małe odległości w obrębie magazynu lub pomiędzy obiektami i halami magazynowymi leżącymi w bliskiej odległości od siebie. Wózki terenowe skonstruowane są tak, aby zapewniać pełną płynność ruchu oraz gwarantować towarom pełne bezpieczeństwo podczas przewożenia.

Urządzenia magazynowe używane są nie tylko w magazynach – na co wskazywałaby ich nazwa – ale również tam, gdzie ustawianie i przewożenie towarów jest konieczne z innych przyczyn (np. załadunek, rozładunek itp.). Znajdziemy je zatem w hurtowniach i centrach dystrybucyjnych, na lotniskach, w portach itd.

Tarnów – sztaplarki, wózki terenowe i inne urządzenia magazynowe

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w Tarnowie w urządzenia magazynowe znanych i cenionych marek, skorzystaj z oferty naszego sklepu. W naszym asortymencie znajdziesz używane i nowe fabrycznie sprzęty, które pozwolą Ci sprawnie zarządzać towarem na magazynie. Sztaplarki, wózki terenowe i inne pojazdy, które oferujemy, są w pełni bezpieczne i dopuszczone do użytku po kontroli technicznej. Wszystkie parametry poszczególnych produktów znajdują się na naszej stronie – wystarczy kliknąć w pozycję, aby obejrzeć zdjęcia, zapoznać się z opisem i ceną. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Życzymy udanych, satysfakcjonujących inwestycji w przyszłość firmy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI