KOSZYK (0)
Nowe używane wózki widłowe Trzebinia

Każdy magazyn musi dysponować odpowiednimi sprzętami, które umożliwiają zarządzanie towarami w bezpiecznych warunkach oraz wydajne wykonywanie prac magazynowych. Wózki widłowe to bez wątpienia podstawowe wyposażenie magazynów, zarówno tych dużych, zajmujących się przechowywaniem dużych ilości towarów, jak i niewielkich, np. w sklepach spożywczych i branżowych. Inwestycja w wózek widłowy jest zatem niezbędna, ale – dobra wiadomość dla wszystkich osób zarządzających magazynami – wcale nie musi być droga. Istnieje bowiem możliwość zakupu używanych wózków widłowych, jeśli okazuje się, że inwestycja w nowe jest zbyt dużym obciążeniem dla firmowego budżetu.

Wózki widłowe - nowe czy używane?

Przy próbie odpowiedzi na to pytanie z pewnością pojawia się wątpliwość: czy używane wózki widłowe nie będą działały "gorzej" niż nowe? Czy w takim razie nie lepiej jest kupić nowe fabrycznie sprzęty, niż narażać siebie i towar na niebezpieczeństwo?

Jako dystrybutor i serwisant wózków widłowych chętnie tę wątpliwość rozwiejemy. Otóż nawet używane wózki widłowe nie będą w żadnym stopniu zagrażały towarom ani pracownikom magazynu, ponieważ są to sprzęty objęte dozorem technicznym. Oznacza to, że muszą spełniać określone normy, aby być dopuszczone do użytkowania. Tylko i wyłącznie maszyny spełniające restrykcyjne kryteria dotyczące ich stanu technicznego i funkcjonowania mogą być użytkowane na magazynie.

Dlatego nie ma obaw co do tego, czy używane wózki widłowe są sprzętami bezpiecznymi. Ich zakup może być natomiast dużym odciążeniem dla budżetu firmy, zwłaszcza tej, która dopiero rozpoczyna działalność i nie generuje zbyt dużych dochodów.

Oczywiście jeśli istnieje taka możliwość, jak najbardziej warto też inwestować w nowe wózki widłowe. Nowoczesne sprzęty z gwarancją producenta z pewnością będą się doskonale sprawdzały i działały przez wiele długich lat. To inwestycja długoterminowa, która przyniesie korzyści firmie i pozwoli jej się rozwinąć.

Wybór pomiędzy nowymi a używanymi wózkami widłowymi jest zatem kwestią indywidualną dla każdej firmy. My natomiast, jako podmiot od lat działający w branży, możemy pomóc dobrać produkty do potrzeb i możliwości klienta oraz zaoferować naprawdę wiele ciekawych rozwiązań. Poznaj naszą ofertę – zapraszamy do współpracy klientów z Trzebini oraz okolic!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI