KOSZYK (0)
Resurs wózka widłowego Nowy Targ

Musisz obliczyć resurs wózka widłowego, ale nie znasz historii eksploatacyjnej urządzenia? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek! Zapraszamy do lektury artykułu.

Jak obliczyć resurs wózka widłowego?

Nowy Targ jest miastem, w obrębie którego działa wiele firm, fabryk i magazynów, które użytkują na co dzień wózki widłowe. Zgodnie z najnowszymi przepisami, każdy z nich musi mieć obliczony resurs, czyli stan techniczny pozwalający na jego dalsze użytkowanie.

Jeśli właściciel nie zna historii eksploatacyjnej urządzenia, musi ją odtworzyć na podstawie jego danych technicznych, aktualnego stanu i liczby cykli pracy.

Co ważne, osiągnięcie resursu wiąże się z tym, że urządzenie musi zostać poddane kolejnym przeglądom, a nawet remontom kapitalnym, po którym obliczany jest kolejny resurs wózka widłowego. Bardzo ważne jest, aby został on wyznaczony prawidłowo. W przeciwnym razie musisz się liczyć z konsekwencjami. Przykłady:

  • zaniżony resurs skutkuje koniecznością częstszych remontów, co oznacza dodatkowe koszty,
  • zawyżony resurs jest dla Urzędu Dozoru Technicznego kłamstwem, za które będziesz musiał ponieść odpowiedzialność karną.

Jeśli nie chcesz się narażać na tego rodzaju nieprzyjemności, zgłoś się do nas! Oferujemy rzetelną i profesjonalną pomoc w obliczaniu resursu. Nasza oferta obejmuje:

resurs wózka widłowego Toyota,

resurs wózka widłowego Manitou,

resurs wózka widłowego Mitsubishi,

resurs wózka widłowego Doosan,

resurs wózka widłowego Komatsu,

resurs wózka widłowego Goodsense,

resurs wózka widłowego Cllimax,

resurs wózka widłowego Nissan,

resurs wózka widłowego BT.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI