KOSZYK (0)
Resurs wózka widłowego Trzebinia

Nikt nie lubi sytuacji, w których wskutek awarii sprzętu dochodzi do przestoju. Nie inaczej jest w przypadku wózków widłowych, które stanowią bazę funkcjonowania każdego sklepu czy magazynu. Stąd też tak ważne jest skrupulatne wyznaczanie wartości parametru, jakim jest resurs wózka widłowego. Trzebinia to jedno z miast, w którym działają zajmujące się tym firmy. Jak szacują one stopień wyeksploatowania urządzenia? Odbywa się to w oparciu o jego historię użytkowania, dane techniczne, aktualny stan oraz liczbę cykli pracy. Co jeszcze warto wiedzieć na temat resursu wózka widłowego? O tym w kolejnych akapitach.

Resurs wózka widłowego - co warto wiedzieć?

Oto 3 fakty na temat wyznaczania resursu urządzeń transportu bliskiego, które warto znać:

  1. Wyznaczenie resursu jest obowiązkiem od 30 października 2018 roku, kiedy to weszła w życie nowelizacja ustawy Ministerstwa Przedsiębiorczości i Transportu w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji Urządzeń Transportu Bliskiego.
  2. Nieprawidłowe oszacowanie resursu ma negatywne konsekwencje - dotyczy to zarówno przypadków zawyżenia, jak i zaniżenia wartości parametru. By się uchronić przed takimi błędami, warto powierzać wyznaczenie resursu doświadczonym fachowcom.
  3. Resurs wózka widłowego w Trzebini jest możliwy za sprawą działającej w tym obszarze firmy Gamadex.

Resurs wózka widłowego - jakie marki?

W ramach szacowania stopnia zużycia urządzeń, firma Gamadex oferuje:

resurs wózka widłowego Manitou,

resurs wózka widłowego Goodsense,

resurs wózka widłowego Doosan,

resurs wózka widłowego Toyota,

resurs wózka widłowego Mitsubishi,

resurs wózka widłowego Cllimax,

resurs wózka widłowego Komatsu,

resurs wózka widłowego BT,

resurs wózka widłowego Nissan.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI