KOSZYK (0)
Resurs wózka widłowego Wadowice

Resurs - enigmatycznie brzmiące pojęcie, od którego wiele zależy. Poprawnie wyznaczony pozwala Ci bezpiecznie użytkować wózek widłowy i uniknąć nadprogramowych przeglądów pociągających za sobą niepotrzebne koszty. Co warto o nim wiedzieć? O tym poniżej.

Resurs wózka widłowego - czym jest?

Wyznaczenie resursu wózka widłowego to nic innego, jak wskazanie granicznych parametrów urządzenia, które określają, jak długo może być ono eksploatowane w stanie pełnej sprawności. Przekroczenie tych parametrów może naruszyć zasady bezpieczeństwa, a także zwiększyć prawdopodobieństwo awarii, która z kolei może spowodować kosztowne przestoje w pracy przedsiębiorstwa. Z tego względu tak ważne jest, by prawidłowo wyznaczyć resurs wózka widłowego.

Wadowice to jedno z miast, w którym skorzystasz z usług firmy, która profesjonalnie się tym zajmuje. Gamadex to zespół fachowców, którzy od 1998 roku działają w branży wózkarskiej, a ich perfekcyjna znajomość budowy i działania urządzeń transportu bliskiego daje gwarancję poprawnego wyznaczenia resursu.

Resurs wózka widłowego - jak przebiega?

W ramach wyznaczania tego parametru pracownicy firmy przeprowadzają szereg badań technicznych, na podstawie których urządzenie otrzymuje specjalną naklejkę. Stanowi ona potwierdzenie sprawności wózka widłowego, zawierając przy tym również informację o tym, kiedy powinien zostać wykonany kolejny przegląd.

Warto zaznaczyć, że wszelkie nieuprawnione modyfikacje i nieprawidłowości mogą zostać skontrolowane i ukarane przez Urząd Dozoru Technicznego. Z tego względu należy zadbać o wyjątkowo skrupulatne wykonanie badań. Jeśli nie chcesz się narazić na konsekwencje, wykonaj resurs wózka widłowego u nas! Zajmujemy się tym również w Wadowicach. W ofercie mamy między innymi:

resurs wózka widłowego Manitou,

resurs wózka widłowego Goodsense,

resurs wózka widłowego Doosan,

resurs wózka widłowego Toyota,

resurs wózka widłowego Mitsubishi,

resurs wózka widłowego Cllimax,

resurs wózka widłowego Komatsu,

resurs wózka widłowego BT,

resurs wózka widłowego Nissan.
 

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI