KOSZYK (0)
Resurs wózka widłowego Wieliczka

Resurs wózka widłowego pomaga określić, w jakim okresie urządzenie będzie mogło być w pełni i bezpiecznie użytkowane. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Transportu, jego wyznaczenie jest obowiązkowe od 30 października 2018 roku. Co warto wiedzieć na ten temat? Komu powierzyć wyznaczenie wartości resursu? Na te pytania odpowiemy w niniejszym materiale.

Resurs wózka widłowego - co wziąć pod uwagę?

Resurs wózka widłowego wyznacza granicę użytkowania urządzenia, po przekroczeniu której sprzęt wymaga najczęściej gruntownych napraw i remontu. Bardzo ważne jest, aby dobrze oszacować ten moment tak, aby nie był zaniżony ani zawyżony. Zaniżenie resursu oznacza bowiem konieczność wykonywania częstszych remontów, zawyżenie natomiast - ryzyko kontroli i kar nałożonych przez Urząd Dozoru Technicznego. Jak poprawnie wyznaczyć resurs wózka widłowego? By to było możliwe, należy wziąć pod uwagę czynniki, takie jak:

  • liczba cykli pracy,
  • dane techniczne,
  • aktualną kondycję urządzenia.

W sytuacji, gdy historia eksploatacji wózka widłowego nie jest znana, zgodnie z ustawą, należy ją odtworzyć. Najlepiej powierzyć to zadanie fachowcom, którzy urządzenia transportu bliskiego znają od podszewki. Dzięki temu masz gwarancję właściwie oszacowanych parametrów i prawidłowo wyznaczonego resursu. Szukasz firmy, która przeprowadzi dla Ciebie przegląd techniczny urządzeń transportu bliskiego i prawidłowo oszacuje resurs wózka widłowego w Wieliczce, skontaktuj się z nami! Wyznaczone przez nas resursy spotkały się jak dotąd z samymi pozytywnymi opiniami kontrolerów UDT! Czy można marzyć o lepszej rekomendacji?
Wyznaczamy:

resurs wózka widłowego Manitou,

resurs wózka widłowego Goodsense,

resurs wózka widłowego Doosan,

resurs wózka widłowego Toyota,

resurs wózka widłowego Mitsubishi,

resurs wózka widłowego Cllimax,

resurs wózka widłowego Komatsu,

resurs wózka widłowego BT,

resurs wózka widłowego Nissan.

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI