KOSZYK (0)
Resurs wózka widłowego Zakopane

Każdy z nas od czasu do czasu powinien zrobić sobie przegląd, czyli udać się do lekarza i wykonać podstawowe badania, by skontrolować stan zdrowia i podjąć ewentualne działania, by lepiej funkcjonować na co dzień.

Podobnie jest w przypadku wszelkiego rodzaju urządzeń transportu bliskiego. Każde z nich ma swój resurs, czyli moment, w którym powinny zostać poddane gruntownemu przeglądowi, naprawom i remontom, które pozwolą im powrócić do lepszej kondycji i sprawniej wykonywać codzienną pracę.

Resurs wózka widłowego to nie tylko wskazówka dotycząca użytkowania urządzenia. Wyznaczenie resurs jest od jakiegoś czasu obowiązkiem właściciela urządzenia, który wynika z regulacji Ministerstwa Przedsiębiorczości i Transportu.

Jak wyznaczyć resurs wózka widłowego? Zakopane jest jednym z miast, w obrębie których działa firma zajmująca się wykonywaniem tego rodzaju obliczeń. Gamadex, bo o niej mowa, bazuje w swoich obliczeniach na parametrach urządzenia, danych technicznych, liczbie cykli pracy, a także na wypracowanym przez wiele lat pracy bogatym doświadczeniu i znajomości urządzeń, jakimi są wózki widłowe.

Firma Gamadex wyznacza resurs wózków wszystkich popularnych na rynku wózków widłowych. W jej ofercie znajduje się m.in.:

resurs wózka widłowego Manitou,

resurs wózka widłowego Goodsense,

resurs wózka widłowego Doosan,

resurs wózka widłowego Toyota,

resurs wózka widłowego Mitsubishi,

resurs wózka widłowego Cllimax,

resurs wózka widłowego Komatsu,

resurs wózka widłowego BT,

resurs wózka widłowego Nissan,

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI