KOSZYK (0)
UDT wózek widłowy Tarnów

Wózek widłowy to urządzenie wykorzystywane w bardzo wielu miejscach: w zakładach produkcyjnych, w halach magazynowych, w hurtowniach, w punktach dystrybucji towarów, a także w portach, na lotniskach i wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z duża ilością towaru o dużych gabarytach, którym trzeba odpowiednio zarządzić. Zarządzić, to znaczy przewieźć, ustawić, załadować, rozładować. Wózki widłowe pełnią te zadania doskonale, jednak warunkiem ich właściwego funkcjonowania jest odpowiedni stan techniczny. Jeśli wózek ulegnie awarii podczas przewożenia lub ustawiania towaru w sztaple, zagrożony jest nie tylko sam ładunek, ale także zdrowie osób przebywających wokół.

Prace magazynowe są określone przez wiele przepisów, miedzy innymi przepisy BHP określające sposób postępowania z towarami, sposób ubioru pracowników, uprawnienia, jakie muszą mieć operatorzy różnych sprzętów itd. Przepisy te obejmują także stan techniczny urządzeń magazynowych. Urząd Dozoru Technicznego (w skrócie UDT) jest instytucją, która ma za zadanie kontrolować stan urządzeń i udzielać pozwoleń na ich użytkowanie. Wszystko dla maksymalnego bezpieczeństwa prac magazynowych.

Kontrole UDT Tarnów – wózki widłowe i inne sprzęty magazynowe

Chcąc legalnie i przede wszystkim bezpiecznie korzystać z urządzeń magazynowych, takich jak właśnie wózek widłowy, należy poddawać je corocznym kontrolom technicznym, na podstawie których są one dopuszczane do użytkowania. Kontrole UDT sprawdzają stan techniczny pojazdu. Jeśli wszystko jest z nim w porządku, urządzenie dostaje naklejkę z pozytywną decyzją oraz datą następnego badania, a do dokumentacji firmowej trafia potwierdzenie pozytywnego wyniku kontroli.

Używane sprzęty magazynowe dostępne w Gamadex przeszły pozytywnie wszystkie badania techniczne, dlatego możemy je bez obaw oddać do użytku naszym klientom. Każdy z naszych pojazdów jest w pełni sprawny i doskonale poradzi siebie z zadaniami, które postawi przed nim dzierżawca lub nowy właściciel. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi urządzeniami i do skorzystania z atrakcyjnej oferty zakupu lub wynajmu wózków widłowych i innych produktów renomowanych marek. Gwarantujemy najwyższą jakość – nie bez powodu doskonała opinia o naszych usługach i produktach dotarła już daleko poza Tarnów. Zapraszamy do współpracy!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI