KOSZYK (0)
Sztaplarka wózek terenowy Oświęcim

Chcesz, aby prace w Twoim magazynie przebiegały

  • bezpiecznie,

  • sprawnie,

  • wydajnie,

  • szybko,

  • bez komplikacji?

Musisz zaopatrzyć się w dobrej jakości sprzęty magazynowe, do których należy między innymi sztaplarka oraz wózek terenowy. Z ich pomocą pracownicy magazynu będą mogli uporać się z każdą pracą w bezpiecznych warunkach. Nic nie będzie też groziło towarowi, którym zarządzają. Sprawdź ofertę dostępną w Oświęcimiu i zaopatrz się w niezawodne sprzęty, które będą Ci służyły przez wiele lat.

Sztaplarka – sprawne zarządzanie towarami

Dlaczego towary w magazynach ustawia się w sztaple, czyli w swego rodzaju warstwy? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – chodzi o maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Towary umieszczone na paletach, które mogą być ustawiane jedna na drugiej, pozwalają na oszczędność miejsca, co znacznie zmniejsza koszty magazynowania. Ma to znaczenie z punktu widzenia usługobiorców, którzy wolą przecież za magazynowanie zapłacić mniej. Dlatego też w każdym magazynie musi się pojawić sztaplarka, dzięki której towary można podnosić na określoną wysokość i umieszczać w przygotowanych miejscach.

Czy sztaplarkę możesz kupić w Oświęcimiu? Oczywiście! Możesz też wynająć taki sprzęt, jeśli to dla Ciebie wygodniejsza opcja. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami!

Wózek terenowy – idealny dla dużych magazynów

Magazyny o dużej powierzchni muszą być dodatkowo wyposażone w wózki terenowe, które pozwalają na transport towarów pomiędzy poszczególnymi halami. Urządzenia te znajdują także zastosowanie wszędzie tam, gdzie odbywa się załadunek lub rozładunek towarów. Można je spotkać np. na lotniskach czy w portach. Wózek terenowy gwarantuje bezpieczne przewożenie towaru na nieduże odległości. To sprawne i łatwe w użytkowaniu urządzenie możesz kupić lub wypożyczyć w Oświęcimiu. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb różnych klientów – jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas produkt, który w pełni Cię zadowoli.

Jeśli potrzebujesz sprzętów magazynowych renomowanych marek – zarówno nowych fabrycznie, jak i używanych – nie musisz szukać daleko. Sprawdź ofertę Gamadex i zaopatrz się w najlepsze urządzenia. Nie znajdziesz w swojej okolicy lepszej oferty – nasze urządzenia są niezawodne, wydajne, doskonale przygotowane do pracy. Zapraszamy do kontaktu!

NASZE KATALOGI
ZOBACZ KATALOGI